dagje uit drievliet

Dagjes uit zijn weer in volle gang

Voor veel kinderen in Nederland is een dagje uit geen vanzelfsprekendheid. Terwijl klasgenootjes enthousiast vertellen over pretparken en vakanties, blijft het voor sommige gezinnen bij dromen. Bij Stichting Kinderfondsen Nederland (SKN) vinden we dat elk kind het verdient om kind te zijn. Om te lachen, te ontdekken en herinneringen te maken. Daarom organiseren we ook dit jaar weer dagjes uit voor kinderen die opgroeien in armoede.

Bekende en nieuwe dagjes uit

Net als afgelopen jaren gaan er groepen kinderen naar onze geliefde dagjes uit zoals Drievliet, Duinrell, Linnaeushof en natuurlijk de Fonkeldagen bij stichting Fonkel. Maar dit jaar pakken we extra groot uit. We hebben namelijk een aantal nieuwe uitjes aan het programma toegevoegd:

  • Het Legoland Discovery Centre
  • Aviodrome, waar kinderen alles leren over vliegtuigen en ruimtevaart
  • Een bezoek aan De Kuip, het stadion van Feyenoord
  • Naar de bioscoop

Elke locatie is zorgvuldig gekozen om kinderen een unieke ervaring te bieden. Plezier maken, lachen en samen herinneringen maken, dat is waar het om draait.

Nieuwe organisaties

Wat dit jaar bijzonder maakt, is de samenwerking met veel nieuwe organisaties. Via online kennismakingsgesprekken kwam de wens om een dagje uit te gaan bij deze organisaties sterk naar voren. Samen met de organisaties kijken wij naar de beste locatie, qua bereikbaarheid maar ook qua wens vanuit de doelgroep. Daarom zetten we alles op alles om deze kinderen een onvergetelijke dag te bezorgen.

Help jij mee?

Een dagje uit lijkt misschien klein, maar het effect is groot. Het geeft kinderen zelfvertrouwen, ontspanning en iets om vol trots over te vertellen. Bij SKN geloven we in de kracht van positieve ervaringen en dat begint vaak bij een simpele glimlach in een achtbaan of bij het zien van een vliegtuig van dichtbij.

Wil jij ook bijdragen aan een dagje uit voor een kind? Bekijk de mogelijkheden via onze website.