Hans en Grietje

Een dag om niet te vergeten voor kinderen en begeleiders van SEWA!

Vorig jaar zijn wij vanuit Stichting Kinderfondsen Nederland in contact gekomen met SEWA. SEWA is een organisatie die ondersteuning, begeleiding en hulp biedt aan gezinnen die dit nodig hebben. Zij hebben veel contact met gezinnen die opvoedkundige ondersteuning ontvangen en waarvan ouders zich soms in uitdagende situaties bevinden.

Tijdens ons contact vroeg SEWA of Stichting Kinderfondsen Nederland iets kon betekenen voor de kinderen uit de gezinnen die zij begeleiden. SEWA is actief in de regio Amersfoort en omliggende gemeenten.

Bij Stichting Kinderfondsen Nederland zijn we dit jaar ons aanbod van dagjes uit verder aan het verbreden. Waar we voorheen vooral grote groepsuitjes naar pretparken organiseerden, bieden we tegenwoordig ook uitjes aan voor kleinere organisaties en groepen. Denk hierbij aan een bezoek aan een grote speeltuin, een zwembad of een middag bowlen.

Samen met de begeleiders van SEWA gingen de kinderen op pad naar Hans & Grietje in Zeewolde: een groot speelpark met een pannenkoekenboerderij. Met in totaal 22 kinderen en begeleiders beleefden zij een onvergetelijke dag vol plezier, spelen en samenzijn. Natuurlijk werd de dag afgesloten met een heerlijke pannenkoek in het pannenkoekenhuis.

Deze kleinere uitjes zijn minstens zo waardevol als de grotere dagjes naar pretparken. Daarom zetten we ons er dit jaar voor in om nog meer organisaties en kinderen dit soort mooie ervaringen te kunnen bieden.